تبلیغات متنی
خريد بک لینک در وبلاگها
ثبت شرکت لهستان
زیر مانیتوری چوبی
فاضلاب هایی با لوله پلی اتیلن یا پوش فیت ها
تاريخ : چهارشنبه 28 آذر 1397 | 14:13 | نویسنده : نادر رفیعی | بازدید : 0

مقایسه لوله پلی اتیلن فاضلابی و پوش فیت

بسیاری از افراد بر این باروند که از پوش فیت ها در لوله کشی های فاضلابی استفاده کنند اما ما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که استفاده از لوله های پلی اتیلن مخصوص این کار برای شما نه تنها از لحاظ اقتصادی بصرفه تر است .بلکه از لحاظ کیفیتی نیز کارا تر است.

پوش فیت به لوله و اتصالاتی گفته می شود که از مواد اولیه پلی پروپیلن ساخته شده و یک سیستم لوله کشی فاضلاب است. هریک از اتصالات و لوله ها در یک سو دارای سوکتی می باشد که در آن یک حلقه آب بندی جای دارد و می توان انتهای بدون سوکت آن را به راحتی و با اندکی فشار به درون سکوت لوله و یا اتصال بعدی وارد نمود. با توجه به ماهیت وصل شدن قطعات به یکدیگر این سیستم پوش فیت (Push Fit) نامیده شده است.


این لوله ها قابلیت نصب آسان در ساختمان های کوتاه را داشته و استفاده از لوله و اتصالات پوش فیت در در مکان هایی که نیاز به تست ندارد. این لوله ها وزت ملکولی بالایی دارند و در در برابر حرارت مقاومند. ولی این سیستم فاضلاب دارای معایبی است کهشرکت رتن کار مجاب کرده تا در اجرای پروژه های سیستم فاضلابی خود، از لوله پلی اتیلن فاضلابی  به جای لوله های پروپیلن (پوش فیت) استفاده کند. در ادامه به بررسی قیمت لوله پلی اتیلن ارزان تر از سیستم پوش فیت می پردازیم.

خرید لوله پلی اتیلن و سیستم پوش فیت

لوله های پلی اتیلن در بازار های امروز باید با ابزار های دیگر مقایسه شوند .ما در این مطلب برای شما به مقایسه این ابزار با سیستم پوش فیت پرداخته ایم.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.چرا که برای شما بسیار مفید و مثمر ثمر خواهید بود.

لوله پلی اتیلن ارزان تر از پوش فیت است . روتن کار به شما پیشنهاد میدهد کهلوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن این شرکت را امتحان کنید . از این رو از شما دعوت میکنیم برای آشنایی با محصولات این شرکت از طریق لینک های زیر اقدام کنید. 

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن
ادامه ي مطلب
امتیاز : 3طبقه بندی: ،
لوله پلی اتلین,قیمت لوله پلی اتیلن,اتصالات پلی اتیلن,قیمت اتصالات پلی اتیلن,پوش فیت,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *